• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    24 sep.Woezik JO19-2 - ST UHC/AAC Olympia JO19-110 - 5
    24 sep.Orion JO17-2 - ST UHC/AAC Olympia JO17-11 - 2
    24 sep.Beuningse Boys MO17-1 - UHC MO17-13 - 4
    24 sep.ST UHC/Batavia JO16-1 - AWC JO16-11 - 3
    24 sep.ST UHC/Batavia JO14-1JM - Oranje Blauw JO14-11 - 13
    24 sep.RKHVV JO11-6M - ST UHC/Batavia JO11-1JM4 - 3
    23 sep.UHC 35+1 - Victoria '25 35+10 - 1
    23 sep.RODA '28 35+1 - UHC 35+11 - 0
    23 sep.UHC 35+1 - DIO '30 35+11 - 0
    23 sep.SCP 35+1 - UHC 35+10 - 0
    18 sep.UHC 1 - AVIOS/DBV 12 - 1
    18 sep.Beuningse Boys 3 - UHC 22 - 5
    18 sep.UHC 3 - DSZ 24 - 2
    18 sep.Victoria '25 3 - UHC 50 - 3
    18 sep.UHC 4 - DIO '30 51 - 1
    17 sep.ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - Juliana '31 JO19-20 - 0
    17 sep.ST UHC/AAC Olympia JO17-1 - Woezik JO17-21 - 2
    17 sep.ST UHC/Batavia JO16-1 - Beuningse Boys JO16-12 - 4
    17 sep.Beuningse Boys JO14-2 - ST UHC/Batavia JO14-1JM1 - 5
    17 sep.ST UHC/Batavia JO11-1JM - De Bataven JO11-28 - 1
    17 sep.sv DFS MO17-1 - UHC MO17-12 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 09:30DIOSA 3 - UHC 3Sportpark De Wissen
    25 sep. 10:00UHC 4 - DIO '30 4Sportpark Schaarweide
    25 sep. 11:00Overasseltse Boys 2 - UHC 2Sportpark De Passelegt
    25 sep. 12:30AWC 7 - UHC 5Sportpark De Wijchert
    25 sep. 14:30vv Ewijk 1 - UHC 1Sportpark De Blatenplak
    1 okt. 08:30Blauw Wit JO8-2 - UHC JO8-1Sportpark De Schoonhorst
    1 okt. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - AWC JO11-4Sportpark Schaarweide
    1 okt. 10:00Brakkenstein JO10-4 - ST UHC/Batavia JO10-1GJMSportpark Brakkenstein
    1 okt. 12:15Woezik JO14-2 - ST UHC/Batavia JO14-1JMSportpark Woezik
    1 okt. 14:00UHC MO17-1 - DVOL MO17-1Sportpark Schaarweide
    1 okt. 14:00ST UHC/AAC Olympia JO17-1 - Quick 1888 JO17-2Sportpark Schaarweide
    1 okt. 14:00Woezik JO16-2 - ST UHC/Batavia JO16-1Sportpark Woezik
    1 okt. 15:35ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - Oranje Blauw JO19-1Sportpark Schaarweide
    2 okt. 10:00UHC 3 - Union 2Sportpark Schaarweide
    2 okt. 11:00UHC 5 - SSA-SJO SVO'68/VVLK 3Sportpark De Duffelt
    2 okt. 11:00UHC 2 - AVIOS/DBV 2Sportpark Schaarweide
    2 okt. 11:45Batavia 3 - UHC 4Sportpark De Hoppenhof - Batavia
    2 okt. 14:00UHC 1 - RODA '28 1Sportpark Schaarweide
    8 okt. 09:00UHC JO8-1 - SCE JO8-2Sportpark Schaarweide
    8 okt. 10:00ST UHC/Batavia JO10-1GJM - Victoria '25 JO10-1JMSportpark Schaarweide
    8 okt. 10:30RKSV Driel JO11-4 - ST UHC/Batavia JO11-1JMSportpark Driel
    8 okt. 14:00UHC MO17-1 - Leones MO17-1Sportpark Schaarweide