• Clubkleding UHC

    De UHC kleding is ook voor jou beschikbaar!
    Met onderstaande link hebt je direct inzicht in het totale aanbod en kun je, wanneer gewenst, ook online bestellen.
    In de winkel bij “Sport met Snelders” in Wijchen is er de mogelijkheid om de UHC kleding te passen mocht je twijfels over de maat hebben.
    Zij voorzien je ook van een passend advies!

    Bij aanschaf van deze kleding steun je ook direct onze club!

    vvuhc.clubwereld.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 08:30UHC JO7-1 - BVC '12 JO7-1Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 08:30Leones JO8-2 - ST UHC/Batavia JO8-1Sportpark Het Zijvond
    24 feb. 08:50UHC JO7-1 - Juliana '31 JO7-3Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 09:10Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 09:30ST: UHC/Batavia JO9-1 - Beuningse Boys JO9-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - EMM JO11-1Sportpark De Hoppenhof - Batavia
    24 feb. 11:00ST UHC/Batavia JO15-1 - AWC JO15-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 13:00ST UHC/Batavia JO17-1 - Woezik JO17-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 13:15DIO '30 JO12-5JM - ST UHC/Batavia JO12-1Sportpark De Gelenberg
    24 feb. 15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - De Treffers JO19-1Sportpark Schaarweide
    24 feb. 16:30Orion MO20-1 - UHC MO20-1Sportpark Mariënbosch
    25 feb. 11:30SC Bemmel 3 - UHC 2Sportpark Ressen
    25 feb. 12:00UHC 3 - AAC-Olympia 2Sportpark Schaarweide
    25 feb. 12:30DIO '30 7 - UHC 4Sportpark De Gelenberg
    25 feb. 14:00AAC-Olympia 1 - UHC 1Sportpark De Polenkamp
    2 mrt. 08:30RKSV Driel JO11-4 - ST UHC/Batavia JO11-1JMSportpark Driel
    2 mrt. 09:00UHC JO7-1 - BVC '12 JO7-1Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 09:00Woezik JO9-3 - ST: UHC/Batavia JO9-1Sportpark Woezik
    2 mrt. 09:20UHC JO7-1 - AWC JO7-3Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 09:30ST UHC/Batavia JO8-1 - Beuningse Boys JO8-4Sportpark De Hoppenhof - Batavia
    2 mrt. 09:40Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 12:00WVW JO19-1 - ST UHC/AAC Olympia JO19-1Sportpark De Kamp
    2 mrt. 13:00DDV '23 JO17-1 - ST UHC/Batavia JO17-1Sportpark De Kempkes
    2 mrt. 14:00UHC MO20-1 - Trekvogels MO20-2 (9-tal)Sportpark Schaarweide
    2 mrt. 15:30SCP JO15-1JM - ST UHC/Batavia JO15-1Sportpark Schravenhof
    3 mrt. 09:30Woezik 2 - UHC 3Sportpark Woezik
    3 mrt. 10:00UHC 4 - Overasseltse Boys 3Sportpark Schaarweide
    3 mrt. 11:00UHC 2 - De Bataven 3Sportpark Schaarweide
    3 mrt. 14:00UHC 1 - Heumen 1Sportpark Schaarweide
    4 mrt. 18:30ST UHC/Batavia JO12-1 - ST Victoria'25/SCD'33 JO12-1Sportpark Schaarweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    22 okt.UHC 3 - DVOL 42 - 4
    22 okt.Unitas '28 2 - UHC 21 - 0
    22 okt.Batavia 2 - UHC 52 - 3