• Clubkleding UHC

    De UHC kleding is ook voor jou beschikbaar!
    Met onderstaande link hebt je direct inzicht in het totale aanbod en kun je, wanneer gewenst, ook online bestellen.
    In de winkel bij “Sport met Snelders” in Wijchen is er de mogelijkheid om de UHC kleding te passen mocht je twijfels over de maat hebben.
    Zij voorzien je ook van een passend advies!

    Bij aanschaf van deze kleding steun je ook direct onze club!

    vvuhc.clubwereld.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 dec. 19:30Victoria '25 35+1 - UHC 35+1Sportpark Schaarweide
    2 dec. 20:00UHC 35+1 - SCP 35+1Sportpark Schaarweide
    2 dec. 21:00DIO '30 35+1 - UHC 35+1Sportpark Schaarweide
    2 dec. 21:30UHC 35+1 - RODA '28 35+1Sportpark Schaarweide
    3 dec. 09:00UHC JO8-1 - SCE JO8-2Sportpark Schaarweide
    3 dec. 09:00Beuningse Boys JO11-5 - ST UHC/Batavia JO11-1JMSportpark De Ooigraaf
    3 dec. 09:30Groesbeekse Boys JO17-1 - ST UHC/AAC Olympia JO17-1Sportpark De Breedeweg
    3 dec. 10:00ST UHC/Batavia JO10-1GJM - Eendracht '30 JO10-2Sportpark Schaarweide
    3 dec. 11:00ST UHC/Batavia JO14-1JM - SC Bemmel JO14-2Sportpark Schaarweide
    3 dec. 13:00ST UHC/Batavia JO16-1 - Kesteren JO16-1JMSportpark Schaarweide
    3 dec. 14:00UHC MO17-1 - Orion MO17-2Sportpark Schaarweide
    3 dec. 14:30vv Ewijk JO19-1 - ST UHC/AAC Olympia JO19-1Sportpark De Blatenplak
    4 dec. 09:45Unitas '28 4 - UHC 5Sportpark De Parken (Unitas '28)
    4 dec. 10:00UHC 4 - DIOSA 4Sportpark Schaarweide
    4 dec. 11:00UHC 2 - Woezik 2Sportpark Schaarweide
    4 dec. 11:00SV Waalstad 5 - UHC 3Sportpark Stadijk-Zuid
    4 dec. 14:00UHC 1 - SC Millingen 1Sportpark Schaarweide
    7 dec. 19:00Orion JO14-4 - ST UHC/Batavia JO14-1JMSportpark Mariënbosch
    7 dec. 19:30UHC MO17-1 - Overasseltse Boys MO17-1Sportpark Schaarweide
    10 dec. 09:00Union JO10-3 - ST UHC/Batavia JO10-1GJMSportpark De Kluis
    10 dec. 09:45vv Ewijk JO8-1 - UHC JO8-1Sportpark De Blatenplak
    10 dec. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - DIO '30 JO11-3Sportpark Schaarweide
    10 dec. 11:45OSC JO14-3 - ST UHC/Batavia JO14-1JMSportpark Nieuw Balveren
    10 dec. 14:00ST UHC/AAC Olympia JO17-1 - Quick 1888 JO17-2Sportpark Schaarweide
    10 dec. 14:15Woezik JO16-2 - ST UHC/Batavia JO16-1Sportpark Woezik
    10 dec. 14:30ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - Woezik JO19-3Sportpark Schaarweide
    10 dec. 14:30vv Ewijk MO17-1 - UHC MO17-1Sportpark De Blatenplak
    11 dec. 10:00UHC 5 - SCP 6Sportpark Schaarweide
    11 dec. 11:00UHC 3 - NSVV FC Kunde 4Sportpark Schaarweide
    11 dec. 11:00SCP 5 - UHC 4Sportpark Schravenhof
    11 dec. 12:00WVW 2 - UHC 2Sportpark De Kamp
    11 dec. 14:15OSC 1 - UHC 1Sportpark Nieuw Balveren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    27 nov.UHC 3 - vv Ewijk 31 - 2
    27 nov.SVHA 2 - UHC 21 - 0
    27 nov.DIO '30 6 - UHC 47 - 2
    27 nov.UHC 5 - RODA '28 40 - 0
    26 nov.ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - DIO '30 JO19-25 - 1
    26 nov.ONA '53 JO16-1 - ST UHC/Batavia JO16-12 - 5
    26 nov.ST UHC/AAC Olympia JO17-1 - Woezik JO17-21 - 1
    26 nov.Blauw Wit MO17-1 - UHC MO17-16 - 2
    26 nov.ST UHC/Batavia JO11-1JM - AVIOS/DBV JO11-13 - 1
    24 nov.SC Millingen 3 - UHC 23 - 1