• UHC JO19-1

  • Shirtsponsor
  • Shirtsponsor
  • Staf

    Naam Functie
    Broek, Yuri van de Trainer / Coach
  • Spelers

    Floris

    van

    Noort

    Wout

     

    Thomassen

    Hugo

     

    Boes

    Joost

    van

    Kerkhof

    Stijn

    van der

    Wielen

    Dion

    de

    Kleijn

    Chiel

     

    Erkelens

    Ruben

     

    Gooiker

    Teun

    van

    Kempen

    Ties

    van

    Hulst

    Remco

     

    Burgers

    Peet

     

    Hijmans

    Luc

     

    Geurds

    Max

     

    Willems

    Mike

     

    Lepoutre

    Ivo

     

    Kuipers

    Wout

     

    Postma

    Miel

     

    Jansen

    Luuk

     

    Tijssen

    Ryan

    van

    Heumen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 13:00Trekvogels JO19-3 - ST UHC/AAC Olympia JO19-1Sportpark De Kwakkenberg
    6 nov. 15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - RODA '28 JO19-1Sportpark Schaarweide
    20 nov. 12:15Oranje Blauw JO19-1 - ST UHC/AAC Olympia JO19-1Sportpark Staddijk-Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - DIO '30 JO19-29 - 3
    16 okt.ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - RODA '28 JO19-11 - 4
  • Poulestanden ST UHC/AAC Olympia JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '28 JO19-14400189912
    2Overasseltse Boys JO19-14301227159
    3Woezik JO19-24301177109
    4Orion JO19-22200133106
    5Nijmegen JO19-1JM32014316
    6ST UHC/AAC Olympia JO19-142021418-46
    7DVSG JO19-14112810-24
    8DIO '30 JO19-241121319-64
    9Oranje Blauw JO19-13102151143
    10Beuningse Boys JO19-23102912-33
    11Trekvogels JO19-33012314-111
    12Juliana '31 JO19-34013519-141
    13Trekvogels JO19-22002211-90

    Poulestanden ST UHC/AAC Olympia JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST UHC/AAC Olympia JO19-1220010286
    2Beuningse Boys JO19-2100124-20
    3Woezik JO19-3100106-60

    Poulestanden ST UHC/AAC Olympia JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3SC Bemmel JO19-211006063
    4RKSV Driel JO19-111008353
    5VIOS B. JO19-111007343
    6Overasseltse Boys JO19-111005143
    7S.V. Kilder JO19-111004043
    8SVI JO19-3JM11004043
    9Elspeet JO19-111005233
    10Broekland JO19-111004133
    11Diepenheim JO19-111004133
    12't Peeske JO19-111004133
    13Quick '20 JO19-611004133
    14RODA '28 JO19-111004133
    15Voorwaarts T JO19-211004133
    16ESC JO19-211003033
    17SP Eefde JO19-111006423
    18Rood-Wit '58 JO19-111004223
    19Avanti W. JO19-211003123
    20SC Bemmel JO19-311003123
    21Bennekom JO19-411003123
    22Quick '20 JO19-411003123
    23Oranje Nassau JO19-311005413
    24Orion JO19-211005413
    25Avanti W. JO19-311002113
    26FC Eibergen JO19-211002113
    27Hierden JO19-311002113
    28OVC '85 JO19-211002113
    29SDZZ JO19-211002113
    30Oranje Nassau JO19-411003303
    31Excelsior '31 JO19-211003303
    32DZC '68 JO19-611002203
    33Langeveen JO19-111002203
    34Jonge Kracht JO19-211001103
    35sv DFS JO19-100000000
    36DKB JO19-100000000
    37Excelsior '31 JO19-400000000
    38Hatto Heim JO19-200000000
    39Hierden JO19-200000000
    40Lienden JO19-100000000
    41OVC '85 JO19-400000000
    42OVC '85 JO19-300000000
    43USV JO19-100000000
    44VVOP JO19-200000000
    45WSV JO19-200000000
    46ZAC JO19-400000000
    47Zenderen Vooruit JO19-110013300
    48Rood Zwart JO19-210013300
    49ST: EriX/KSV JO19-110012200
    50ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    51SC Bemmel JO19-410011100
    52v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    53Woezik JO19-2100145-10
    54Bennekom JO19-3100112-10
    55Sp. Neede JO19-2100112-10
    56't Peeske JO19-2100112-10
    57Quick '20 JO19-5100112-10
    58Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    59Vorden JO19-2100146-20
    60Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    61Hengelo JO19-1100113-20
    62OSC JO19-4100113-20
    63Rigtersbleek JO19-2100113-20
    64SDV Barneveld JO19-3100113-20
    65Victoria Boys JO19-2100125-30
    66BSC Unisson JO19-2100114-30
    67Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    68Gorssel JO19-1100114-30
    69Marienheem JO19-1100114-30
    70ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    71ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    72DSV '61 JO19-1100103-30
    73SC Meddo JO19-1100137-40
    74Orion JO19-4100115-40
    75DZC '68 JO19-5100104-40
    76ZAC JO19-3100104-40
    77Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    78ESA JO19-3100106-60
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    ST UHC/AAC Olympia JO19-1

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd