• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 08:30UHC JO7-1 - BVC '12 JO7-1Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 08:30Leones JO8-2 - ST UHC/Batavia JO8-1Sportpark Het Zijvond
    24 feb. 08:50UHC JO7-1 - Juliana '31 JO7-3Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 09:10Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark De Broeklanden
    24 feb. 09:30ST: UHC/Batavia JO9-1 - Beuningse Boys JO9-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - EMM JO11-1Sportpark De Hoppenhof - Batavia
    24 feb. 11:00ST UHC/Batavia JO15-1 - AWC JO15-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 13:00ST UHC/Batavia JO17-1 - Woezik JO17-3Sportpark Schaarweide
    24 feb. 13:15DIO '30 JO12-5JM - ST UHC/Batavia JO12-1Sportpark De Gelenberg
    24 feb. 15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - De Treffers JO19-1Sportpark Schaarweide
    24 feb. 16:30Orion MO20-1 - UHC MO20-1Sportpark Mariƫnbosch
    25 feb. 11:30SC Bemmel 3 - UHC 2Sportpark Ressen
    25 feb. 12:00UHC 3 - AAC-Olympia 2Sportpark Schaarweide
    25 feb. 12:30DIO '30 7 - UHC 4Sportpark De Gelenberg
    25 feb. 14:00AAC-Olympia 1 - UHC 1Sportpark De Polenkamp
    2 mrt. 08:30RKSV Driel JO11-4 - ST UHC/Batavia JO11-1JMSportpark Driel
    2 mrt. 09:00UHC JO7-1 - BVC '12 JO7-1Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 09:00Woezik JO9-3 - ST: UHC/Batavia JO9-1Sportpark Woezik
    2 mrt. 09:20UHC JO7-1 - AWC JO7-3Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 09:30ST UHC/Batavia JO8-1 - Beuningse Boys JO8-4Sportpark De Hoppenhof - Batavia
    2 mrt. 09:40Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark Staddijk-Noord
    2 mrt. 12:00WVW JO19-1 - ST UHC/AAC Olympia JO19-1Sportpark De Kamp
    2 mrt. 13:00DDV '23 JO17-1 - ST UHC/Batavia JO17-1Sportpark De Kempkes
    2 mrt. 14:00UHC MO20-1 - Trekvogels MO20-2 (9-tal)Sportpark Schaarweide
    2 mrt. 15:30SCP JO15-1JM - ST UHC/Batavia JO15-1Sportpark Schravenhof
    3 mrt. 09:30Woezik 2 - UHC 3Sportpark Woezik
    3 mrt. 10:00UHC 4 - Overasseltse Boys 3Sportpark Schaarweide
    3 mrt. 11:00UHC 2 - De Bataven 3Sportpark Schaarweide
    3 mrt. 14:00UHC 1 - Heumen 1Sportpark Schaarweide
    4 mrt. 18:30ST UHC/Batavia JO12-1 - ST Victoria'25/SCD'33 JO12-1Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 08:30Uchta JO11-2JM - ST UHC/Batavia JO11-1JMSportpark De Hoeken
    9 mrt. 09:00UHC JO7-1 - Trekvogels JO7-2Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 09:00AAC-Olympia JO8-1 - ST UHC/Batavia JO8-1Sportpark De Polenkamp
    9 mrt. 09:20UHC JO7-1 - Alverna JO7-1Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 09:30ST: UHC/Batavia JO9-1 - AVIOS/DBV JO9-1Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 09:40Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 11:00ST UHC/Batavia JO15-1 - RODA '28 JO15-1JMSportpark Schaarweide
    9 mrt. 13:00ST UHC/Batavia JO17-1 - Beuningse Boys JO17-3Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 14:00UHC MO20-1 - De Treffers MO20-1Sportpark Schaarweide
    9 mrt. 15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - Nijmegen JO19-1Sportpark Schaarweide
    10 mrt. 12:00UHC 3 - Unitas '28 2Sportpark Schaarweide
    10 mrt. 12:00Orion 3 - UHC 2Sportpark Mariƫnbosch
    10 mrt. 12:30AWC 5 - UHC 4Sportpark De Wijchert
    10 mrt. 14:00Niftrik 1 - UHC 1Sportpark De Eik (Niftrik)
    11 mrt. 18:30AVIOS/DBV JO12-2JM - ST UHC/Batavia JO12-1Sportpark De Hoge Hof - DBV
    15 mrt. 20:30SCP 35+1 - UHC 35+1Sportpark Schravenhof
    15 mrt. 21:00UHC 35+1 - Victoria '25 35+1Sportpark Schravenhof
    15 mrt. 21:30Leones 35+2 - UHC 35+1Sportpark Schravenhof
    15 mrt. 22:00UHC 35+1 - DIO '30 35+1Sportpark Schravenhof
    16 mrt. 08:30UHC JO7-1 - Juliana '31 JO7-3Sportpark De Kwakkenberg
    16 mrt. 08:30AWC JO9-4 - ST: UHC/Batavia JO9-1Sportpark De Wijchert
    16 mrt. 08:50UHC JO7-1 - Trekvogels JO7-2Sportpark De Kwakkenberg
    16 mrt. 09:10Oranje Blauw JO7-1 - UHC JO7-1Sportpark De Kwakkenberg
    16 mrt. 09:30ST UHC/Batavia JO8-1 - Woezik JO8-3JMSportpark De Hoppenhof - Batavia
    16 mrt. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - Fortissimo, JO11-1JMSportpark De Hoppenhof - Batavia
    16 mrt. 11:00ST UHC/Batavia JO12-1 - Union JO12-2Sportpark Schaarweide
    16 mrt. 11:00ST UHC/Batavia JO15-1 - Groesbeekse Boys JO15-1JMSportpark Schaarweide
    16 mrt. 13:00DTS '35 Ede JO17-3 - ST UHC/Batavia JO17-1Sportpark Inschoten
    16 mrt. 13:30Unitas '28 MO20-1 - UHC MO20-1Sportpark De Parken (Unitas '28)
    16 mrt. 15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - SC Bemmel JO19-2Sportpark Schaarweide
    17 mrt. 10:00UHC 4 - SC Millingen 6Sportpark Schaarweide
    17 mrt. 11:30DIOSA 2 - UHC 3Sportpark De Wissen
    17 mrt. 14:00UHC 1 - Alverna 1Sportpark Schaarweide