• Teamindeling jeugdteams 2022-2023

  • De nieuwe teamindeling voor het seizoen 2022-2023 voor de jeugd is bekend.
    Zie hieronder de indeling per team.

    Op dinsdag 31 mei is een inloopavond waar ouders/spelers de mogelijkheid hebben om vragen te stellen over de teams.
    Deze avond is in de voetbalkantine van 19:00-20:00 uur.

    Namens de TC-jeugd.

  • JO8-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Cliff   Arts
    Yannick   Melssen
    Gijs van de Hazelkamp
    Finn van den Akker
    Jesse   Heijmans
    Thomas   Driessen
    Sep   Arts
    Huib    Reintjes
    Cas   Leermakers
    Robin  van  Dam
         
    Trainer Marco van den Akker
    Leider Vacature  
  • JO10-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Daan   Hendriks
    Bartosz   Slowinski
    Rein   Bull
    Floor   Bull
    Siebe   Banken
    Noree   Witsiers
    Wout   Fleuren
    Guusje Van Gemert
    Luca   Arts
    Olaf van Haren
    Pepijn   Frerker
         
    Trainer Roy Arts  
    Leider Vacature  
  • JO11-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Kyra   Spanjaard
    Mees   Arts
    Quint   Witsiers
    Nick   Diebels
    Joris   Mulders
    Britt van Nuland
    Koen   Mulders
    Sanne   Schippers
    Daan   Greup
    Matthijs   Janssen
    Pim   Reintjes
    Milan   Schraven
         
         
    Trainers/leiders Maikel Diebels
      Frank Mulders  
      Rick Schraven  
  • JO14-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Jordi   Derks
    Renske   Buijs
    Stijn   Diebels
    Thomas    Derks
    Geert van den Heuvel
    Kavin van Heumen
    Finn   Dekker
    Jimmi   Engel
    Jalesa van den Berk
    Jakob    Janssen
    Xander van Kerkhof
    Jip van  Gemert
    Ruben van Boekel
    Jauke de Leeuw
    Luuk van  Teeffelen
    Xavi van Dijk
         
         
    Trainers Sam Engel  
      Marijn van den Berk
    Leider John de Leeuw  
  • JO16-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Milan   Derks
    Daan   Velings
    Tijmen   Pierlo
    Mark van Haren
    Kees van den  Heuvel
    Thomas   Ariens
    Willem   Franssen
    Juup van den Berg
    Loet   Vrijaldenhoven
    Stijn de Vaan
    Heiko   Spanjaard
    Thieu van Haren
    Dries   Konings
    Finn   Cloosterman
    Sjoerd    Lepoutre
         
         
    Trainer Hans Franssen (alleen de woensdag)
    Leider Harold Pierlo  
  • JO17-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Guus van der Wielen
    Finn   Vermeulen
    Stan   Mulders
    Eef van Summeren
    Tijn   Postma
    Sander   Buijs
    Gijs de Vaal
    Dries   Kocken
    Marcus   Derksen
    Bram   Berben
    Joep   Hendriks
    Bryan   Moors
    Tijn   Geurts
    Jesse   Donkers
    Thijs   Beelen
         
         
    Trainers/Leiders Jeroen Vos  
      Nick Vermeulen  
  • JO19-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Max   Willems
    Mike   Lepoutre
    Ivo   Kuipers
    Wout   Postma
    Miel   Jansen
    Finn   Bos
    Luuk   Tijssen
    Niek   Hermans
    Tom   Geurds
    Jan van Hulst
    Jort de Vree
    Sven de Raef
    Teun   Vrijaldenhoven
    Gerus   Bouwmans
    Sem   Franssen
    Joost   Loeffen
         
         
    Trainer  Yuri vd Broek  
    Leider  Berno de Vree  
  • MO17-1

    Roepnaam Tussenvoegsel(s) Achternaam
    Lot   Arts
    Minke   Thomassen
    Noor   Coppes
    Lies   Tromp
    Inge van Wijk
    Nienke van Hulst
    Marlon   Loeffen
    Babs   Hoes
    Rachel van Heumen
    Emma   Weijers
    Meike   Roeffen
    Pien   Gerrits
    Isa   Burgers
    Fee   Hurk
    Linda van der Aa
         
         
    Trainer Robin Hermans  
    Trainer/leider Wout Thomassen
  • Teamindeling jeugd seizoen 2022/2023