• Clubkleding UHC

    De UHC kleding is ook voor jou beschikbaar!
    Met onderstaande link hebt je direct inzicht in het totale aanbod en kun je, wanneer gewenst, ook online bestellen.
    In de winkel bij “Sport met Snelders” in Wijchen is er de mogelijkheid om de UHC kleding te passen mocht je twijfels over de maat hebben.
    Zij voorzien je ook van een passend advies!

    Bij aanschaf van deze kleding steun je ook direct onze club!

    vvuhc.clubwereld.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 09:00Union JO10-3 - ST UHC/Batavia JO10-1GJMSportpark De Kluis
    10 dec. 09:45vv Ewijk JO8-1 - UHC JO8-1Sportpark De Blatenplak
    10 dec. 10:00ST UHC/Batavia JO11-1JM - DIO '30 JO11-3Sportpark Schaarweide
    10 dec. 11:45OSC JO14-3 - ST UHC/Batavia JO14-1JMSportpark Nieuw Balveren
    10 dec. 12:00ST UHC/AAC Olympia JO17-1 - Quick 1888 JO17-2Sportpark Schaarweide
    10 dec. 14:30ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - Woezik JO19-3Sportpark Schaarweide
    10 dec. 14:30vv Ewijk MO17-1 - UHC MO17-1Sportpark De Blatenplak
    11 dec. 10:00UHC 5 - SCP 6Sportpark Schaarweide
    11 dec. 11:00UHC 3 - NSVV FC Kunde 4Sportpark Schaarweide
    11 dec. 11:00SCP 5 - UHC 4Sportpark Schravenhof
    11 dec. 12:00WVW 2 - UHC 2Sportpark De Kamp
    11 dec. 14:15OSC 1 - UHC 1Sportpark Nieuw Balveren
    13 dec. 19:00Trekvogels JO17-1 - ST UHC/AAC Olympia JO17-1Sportpark De Kwakkenberg
    13 dec. 19:00Woezik JO16-2 - ST UHC/Batavia JO16-1Sportpark Woezik
    14 dec. 19:30UHC MO17-1 - Orion MO17-2Sportpark Schaarweide
    17 dec. 09:00UHC JO8-1 - Beuningse Boys JO8-6Sportpark Schaarweide
    18 dec. 13:00DIOSA 1 - UHC 1Sportpark De Wissen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    7 dec.UHC MO17-1 - Overasseltse Boys MO17-13 - 0
    7 dec.Orion JO14-4 - ST UHC/Batavia JO14-1JM1 - 2
    4 dec.UHC 1 - SC Millingen 13 - 0
    4 dec.UHC 2 - Woezik 25 - 0
    4 dec.SV Waalstad 5 - UHC 33 - 1
    4 dec.UHC 4 - DIOSA 41 - 1
    4 dec.Unitas '28 4 - UHC 51 - 1
    3 dec.vv Ewijk JO19-1 - ST UHC/AAC Olympia JO19-10 - 4
    3 dec.ST UHC/Batavia JO16-1 - Kesteren JO16-1JM6 - 1
    3 dec.ST UHC/Batavia JO14-1JM - SC Bemmel JO14-24 - 1
    3 dec.Groesbeekse Boys JO17-1 - ST UHC/AAC Olympia JO17-14 - 1
    3 dec.Beuningse Boys JO11-5 - ST UHC/Batavia JO11-1JM3 - 4
    2 dec.UHC 35+1 - RODA '28 35+11 - 1
    2 dec.DIO '30 35+1 - UHC 35+10 - 1
    2 dec.UHC 35+1 - SCP 35+13 - 1
    2 dec.Victoria '25 35+1 - UHC 35+10 - 0